Logo

SLUŽBY

Doručení zboží ZDARMA až na místo určení

Pro naše zákazníky dodáváme zboží zdarma po celé ČR (platí při splnění odběrového limitu - viz. E-shop) formou vlastního závozu nebo pomocí DPD, PPL, PPL Parcelshop, DPD Pickup.

Pro zákazníky z Brna a okolí je nabídka rozšířena o osobní odběr ve výdejním místě v Obchodním centru MAX nebo naši službu Rozvoz Brno (více informací na E-shopu).

 

 

Odvoz a výkup prázdných tonerových a inkoustových kazet

U stávajících klientů zajišťujeme odvoz prázdných tonerových a inkoustových kazet k jejich dalšímu zpracování nebo likvidaci. U tonerových kazet, kterých je na trhu nedostatek, nabízíme také výkup podle smluvního sazebníku.

Poradenství

Pomůžeme vybrat vhodný produkt a optimalizovat tiskové náklady.

 

Servis

Provádíme pravidelnou údržbu, opravy i případnou diagnostiku tiskových zařízení.

Náhradní plnění

Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. v platném znění a vyhláška č. 518/2004 Sb. v platném znění, kterou se tento zákon provádí, ukládají zaměstnavatelům s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat 4% osob se zdravotním postižením (ZP).

§ 81, odst. 2, písm. a) až c) uvedeného zákona říká, že zaměstnavatelé mohou splnit svoji povinnost jedním ze tří způsobů, nebo jejich kombinací, a to:

a) zaměstnáním v pracovním poměru (tj. přijetím osob se ZP do pracovního poměru)

b) odebíráním výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % zaměstnanců, které jsou osobami se ZP, nebo zadáváním zakázek těmto zaměstnavatelům (tzv. náhradní plnění)

c) odvodem do státního rozpočtu

 

Spolupracujeme se společností zaměstnávající více jak 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Odběrem výrobků a služeb  od tohoto dodavatele podpoříte zaměstnanost zdravotně postižených spoluobčanů, čerpáte tzv. náhradní plnění a díky tomu šetříte nemalé finanční prostředky...

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 99 88 22 nebo e-mailem info@tonertrade.cz .